شاید باورم نمی شد آنکه در سر داشتم در چند تصویر حاضر و آماده روبروی چشمانم ببینم! این نوع طراحی این نوع ساختن این نوع توجه به حجم فیزیکی و این گونه اهمیت دادن به صرفه جویی در مصرف انرژی دنیای خوبی را در آینده از لحاظ امکانات توصیف می کند.

Stick POP Portable Printer by Jihun Kang, Youngho Lee, Jieun Lee & Changsu Lee

و در ادامه

http://www.mypicx.com/uploadimg/13488073_02052010_1.jpg

Stickpop

این پرینتر که ابعاد آن 23*6 سانتیمتر هست از جنس پلاستیک و لاستیک نرم می باشد. توسط یو اس بی (USB) تغزیه می شود و صفحه رویی پرینتر که در تصاویر هم می بینید یک صفحه مانیتور یا نمایش(OLED) هست که اطلاعات و عملکرد دستگاه و همچنین منوی کاری را برای شما به نمایش در می آورد.

stick_pop2

stick_pop3

در تصویر فوق روند کار با این دستگاه را هم می بینید که چگونه در آن واحد می توانید از مطالب و نوشته ها و فایل های کامپیوتری خود پرینت تهیه کنید. در کنار درگاه یو اس بی یک درگاهی هم برای شارژ جوهر در نظر گرفته شده است.

stick_pop5

http://www.mypicx.com/uploadimg/315417316_02052010_2.jpg

pencil  print

این پرینتر هم که در تصاویر می بینید ایده جالبی دارد و ان به جای جوهر از مداد برای تایپ و نوشتن استفاده می کند. شاید مهمترین حسن این پرینتر امکان تصحیح غلط های املایی هست و همچنین با این دستگاه شما می توانید نوشته های خود را ذخیره کنید. ابعاد این پرینتر نیز کوچک و قابل حمل می باشد.

pencil_printer2

pencil_printer3

    toolfa

  • برچسب ها: پرینتر،