2010/1/24 Jireye Ketab

سلام آقای پوراكبری

امشب بالاخره بعد از دقیقا بیست روز فرصت كرده‌ام و دارم به خیل نامه‌های مختلفی كه در صندوق جیره‌كتاب تلنبار شده رسیدگی می‌كنم (قدر دوران دانشجویی‌تان را بدانید كه هیچوقت مثل این دوران آدم فرصت و فراغت خواندن و گشتن و یاد گرفتن را نخواهد داشت.)

قبل از هر چیز بابت لطفتان به جیره‌كتاب تشكر می‌كنم. دیدم كه بابت همان مطلب بحث كوچكی هم در رابطه با "كپی‌رایت" مطرح شده بود. داستانی است این عالم وبلاگ و وبلاگ‌نویسی. دوستان خیلی توصیه می‌كنند كه در آنجا هم یك اتاقی دایر كنم اما وضعیت پاسخ به نامه‌ها را كه می‌بینید، همین مانده كه یك حجره جدید هم در وبلاگستان افتتاح كنیم. خر بیار و باقالی بار كن!

باز هم از اینكه "با رعایت كلیه جوانب حقوق مولف" به جیره‌كتاب اشاره كردید تشكر می‌كنم.

موفق باشید – مانی شهریر


From: Mohsen Pourakbari [mailto:mp.3khat@gmail.com]
Sent: Monday, January 04, 2010 10:23 AM
To: info@jireyeketab.com
Subject:
سلام جیره كتاب

به نام خدایی كه پنهانش می كنند

سلام بر شما
از زحماتی كه می كشید تا فرهنگ كتابخوانی را در این مملكت رواج دهید سپاسگذاریم. از مطالب وب سایت عالی شما در این وبلاگ یعنی سه خط استفاده كردیم البته لازم به ذكر هست كه منبع را هم درج كرده ایم. گفتیم اجازه ایی از حضرتعالی دریافت بفرمائیم در مورد درج این مطلب.
با تشكر
 یك دانشجوی معماری- محسن پوراكبری

و باز جا دارد که از آقای شهریر تقدیر و تشکر کنم به خاطر برخورد خوب و روشنفکرانه که این روز ها کمتر شاهد چنین برخوردهایی از جانب دیگر مسئولین وب سایت های علمی و فرهنگی می شوم.